Apartament ne ''SARANDE'' 54.5m2 Cmimi 35 000 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 54.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Apartament me vetem 70m largesi nga plazhi dhe shum afer shetitores se qytetit. Apartamenti eshte i perbere prej salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje nga deti. shitet i mobiluar. Disponon Certifikat Pronesie.

Nr.03


Per me shum info kontakto ne:
+386(0)49404802 +355(0)674821265
viber / WhatsApp
email albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim