Apartament ne ''SARANDE'' 72m2 Cmimi 58 000 Euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Apartament me pamje ballore nga deti ne rrugen ''Butrinti''. Apartamenti disponon 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje te paster nga deti. Eshte i mobiluar dhe ndodhet vetem 20m nga plazhi.

Nr.19


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
EMAIL albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim