Apartament ne ''SARANDE'' 93m2 Cmimi 60 000 Euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Apartament 93m2 me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re. Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 banje dhe 2 ballkone. Ndodhet vetem 70m nga plazhi.

Nr.10


Per me shum info kontakto ne :
+386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim