Apartament ne SARANDE 80m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 03 Krr 18:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Apartament 80 m2 me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re.
Apartamenti eshte i perbere nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe 2 ballkone. Shitet e mobiluar.
Ndodhet vetem 70m nga plazhi.Kualitet i mire ndertimi.
Disponon Certifikat Pronesie.

Nr.01


Per me shum info kontakto ne :
+38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim