Apartament pushimi VELIPOJE Kompleksi Fishta

Shitet nga: Anton 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shes apartamentin e pushimit ne plazhin e velipojes. Ne qender tek kompleksi Fishta. Kati i dyte. Ka pamje nga deti. I kompletuar me te gjitha paisjet dhe orendite e nevojshme si kondicionere, frigorifer, lavatrice, shtreter rafta etj.
Cmimi okazion vetem 54000 euro.
Kush e ka vizituar e kupton vleren e ketij vendi.
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim