BANESË NË PRISHTINË EMSHIR, KATI I SHTATË

Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I SHTATË, ME SIPERFAQE 92M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DY DHOMA TE FJETJES, DY BANJO, DHE SHPAJZ.

KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA EKSKLUZIVE, LOKALE AFARISTE, DHE KA:
SIGURIMIN FIZIK, SIGURIM ELEKTRONIK ME KAMERA, TRE GJENERATORE TE MEDHENJE NE RAST MUNGESE TE RRYMES, 24 ORE UJE ETJ.

CMIMI I BANESES 950EURO/M2.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim