BANESË NË PRISHTINË EMSHIR

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 99.10 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TETË, ME SIPERFAQE 99.10M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, TRI DHOMA TE FJETJES, BANJO.

CMIMI I BANESES 950EURO/M2.

KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA EKSKLUZIVE, LOKALE AFARISTE, DHE KA:
SIGURIMIN FIZIK, SIGURIM ELEKTRONIK ME KAMERA, TRE GJENERATORE TE MEDHENJE NE RAST MUNGESE TE RRYMES, 24 ORE UJE ETJ.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim