BANESË NË PRISHTINË EMSHIR KATET 2,4

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, EMSHIR, KATET 2,4 DHE 5, ME SIPERFAQE 84M2 DHE 85M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE,2 DHOMA TE FJETJES, BANJO.

KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA EKSKLUZIVE, LOKALE AFARISTE, DHE KA:
SIGURIMIN FIZIK, SIGURIM ELEKTRONIK ME KAMERA, TRE GJENERATORE TE MEDHENJE NE RAST MUNGESE TE RRYMES, 24 ORE UJE ETJ.

CMIMI I BANESES 950EURO/M2.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim