BANES 130m2 në B.Diellit te B Bardha

Shitet nga: Rexhep 17 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
SHES OSE NDERROJ Banesen 130m2, ne Bregun e Diellit (te Banesat e Bardha). Banesa shitet komplet e mobiluar (siq po shihet ne foto). Siperfaqja e baneses eshte 130m2. Banesa shitet me mobilje, Banesa ka dy nivele: Ne nivelin e pare jane: 1 Sallon, 1 Dhome gjumi, 1Kuzhina, 1 Banjo, Shpajzi dhe Ballkoni ndersa, Nga Salloni me shkallë ngjitesh ne nivelin (katin 2) e dytë KU gjendet Studio e punes, 3 dhoma gjumi, 1 WC etj. etj... Dokumentacioni i baneses eshte ne rregull dhe perkthimi ne emrin e bleresit behet menjehere. + KOMPENZIMI sipas marreveshjes.
Te gjitha dokumentat ne rregull.
Përshkrimi :
1 Sallon
1. Kuzhinë
4 Dhoma Gjumi
1 Ballkon
1 BanjoWc
1 WC
Çmimi i shitjes 110.000 Euro
- Mund të BEJME NDERRIM EDHE ME LOKAL, TOKE, etj. + ne shtojmë ose ju shtoni diferencen me para, sipas marreveshjes,...
Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim