BANES me QERA per ZYRE ne PEJTON*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Sot 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera per zyre ne Pejton e pershtatshme per zyre ne katin e 1, dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim