BANESA 160M2 NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE, NE KATIN E FUNDIT, ME SIPERFAQE 160M2. QENDRIM DITORE, KUZHINE, TRE DHOMA GJUMI, SHPAJZ DHE BANJO.
BANESA KA NE SHFRYTEZIMI TAVANIN ME SIPERFAQE 120M2.
BANESA POSEDON NJE GARAZH.

Çmimi: 1000€/m2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim