BANESA 185M2 PER SHITJE APO QIRADHENIE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 185 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
BANESA 185M2 PER SHITJE APO QIRADHENIE NE VELANI AFER SEMAFORIT. NDERTESA ESHTE SHTEPI E NDARE NE KATER BANESA PREJ 185M2.
KATET PER SHITJE:
KATI PERDHESE, KATI I DYTE DHE I TRETE, ME SIPERFAQE BRUTO PREJ 185M2, GJENDJE E MIRE, NDERTIM I RI.
STRUKTURA E BANESAVE SIPAS KATEVE: SALLON I MADHE ME KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, 3 BANJO, 3 BALLKONA
ÇMIMI I SHITJES: :850€/M2
QIRAJA :500€ PA MOBILIE OSE 700€ ME MOBILIE SIPAS ZGJEDHJES SE QIRAMARRESIT. PRONARIT I PAGUHEN VETEM 200€ DERISA TE ZBATOHET INIVESTIMI I QIRAMARRESIT NE MOBILIE.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim