BANESA 51M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

Shitet nga: Prona PLUS Sot 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA 51M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KATE.
BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, NJE DHOME GJUMI, BANJO,BALLKON.

ÇMIMI-800€/M2 PER KATi 9

KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I NDERTUAR ME LEJE DHE I PUNUAR ME NJE CILESI TE MIRE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim