BANESA AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
BANESA NE SHITJE, DUKE U NDERTUAR NE FUSHE KOSOVE, 300 METRA AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO:
KATI I PARE, ME SIPERFAQE 104.2M2,
KATI I KATERT, 55.4M2,
KATI I PESTE, 119.9M2,
KATI I SHTATE, 79.9M2.
ÇMIMI PER METER KATROR FILLOJNE NGA 450€ E DERI NE 500€.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim