BANESA KATERDHOMESHE NE KODRA E DIELLIT TE XHAMB

Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 81.80 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA KATERDHOMESHE NE LAGJEN KODRA E DIELLIT TE XHAMBAZET, NE KATIN E PESTE, ME SIPERFAQE 81.80M2. QENDRIM DITORE ME KUZHINE, TRE DHOMA GJUMI, BANJO, WC, BALLKON.
1200€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim