BANESA NË PRISHTINË DODONA KATI I PARE

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE, ME SIPERFAQE 43M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON ME KUZHINE, DHOME E FJETJES, BANJO.


CMIMI I BANESES 50,000 EURO, (ME MOBILIE)

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim