BANESA NË TOPHANE PRISHTINË ME SIP. 63M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË TOPHANE PRISHTINË ME SIP. 63M2 . 48000 € OSE ME QERA PER FAMILJARE 200 EURO. BANESA ËSHTË NË LAGJEN TOPHANE, RR”METO BAJRAKTARI” HY-1 NR-41 KATI VI. DHE POSEDON: DHOMË DITE (SALLON) ME KUZHINË, NJË DHOMË FJETJEJE, KORIDORI, BANJO DHE BALLKONI.
BANESA KA NGROHJE QËNDRORE TË VEÇANTË DHE ËSHTË E MOBILUAR . EDHE PSE NDODHET NË QENDËR TË PRISHTINËS ËSHTË VEND I QETË PËR BANIM.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim