BANESA NE KISHNIC

Shitet nga: FARUK ZEQIRI 25 Dhj 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 500 EUR   32 900 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESA GJENDET NE KISHNIC,me dokumentacjon te rregullt, e privatizuar , MADHESIA 147m2, DHE OBORRIN AFER 8 ARI, KA 4 DHOMA GJUMI, SALLONIN, KUZHINEN, BANJON, KORRIDORIN,BALLKONI ESHTE I MBYLLUR NE XHAMA DHE BODRUMI.
TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE NR.TE TELEFONIT: 044 786 411, 049 215 044.QMIMI
32000 euroo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim