BANESA NE BREGUN E DIELLIT NE AKTASH 3 ^

Shitet nga: Dugi Dje 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR   69 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash 3
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e cila gjendet ne Bregun e Diellit ne rrugen ‘Hilmi Rakovica’ me saktesisht tek Aktashi 3, ngat “Anaderm” dhe “Market Plus”. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ne gjendje shume te mire, gjindet ne katin e 4 (kati i parafundit), ka ashensor funksional dhe ka kete renditje :

-sallon me kuzhine gjysme te ndare
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-terasa
-shpajzi

Banesa ka leje ndertimi, dhe eshte ne proces te pranimit teknik. Bleresi mund te beje Parakontrate tek Noteri.

Cmimi eshte 878 euro per m2, qe ne 66m2 i bie 58000 euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667
+37744 433 667-viber

e-mail:
search-agency@live.com
o.kas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim