BANESA NE DARDANI TEK ORA-te BILLI^

Shitet nga: Dugi Dje 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani-te Ora
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e cila gjendet ne Dardani te Bill Klintoni ngat BKT-se- Ora-es. Banesa eshte ne katin e trete, posedon ashensor, ngrohje qendrore me Termokos, ka 64 m2 neto, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina e veçante
-dhuma e gjumit
-banjo
-ballkoni dhe
-korridori

Banesa e ka pamjen nga LINDJA dhe ka parking rreth baneses.

Me dokumentaciona eshte gjithçka ne rregull, nuk eshte ne hipoteke dhe menjehere mund te perkthehet ne emrin e bleresit.
Nuk ka borxhe komunale ( uje, berllog, ngrohje qendrore, rryme) gjithçka eshte 00:00.

Banesa shitet komplet me mobilje dhe çmimin e ka 69 mije euro pa mobilje, ndersa me mobilje 70 mije euro!

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
044 433 667

044 433 667 (dhe Viber)
e-mail: search-agency@live.com
O.buj.44


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim