BANESA NE DARDANIA NE KURRIZ KATI I 3 TE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE LAGJEN DARDANIA, NE KURRIZ NE KATIN E 3-TE, SIP.62M2, ME PAMJE KAH PLLATOJA.
ESHTE NDERTIM I VJETER, POSEDON DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE KA KETE RENDITJE:
DHOMA E DITES
KUZHINA ME TRAPEZARI
NJE DHOME GJUMI ME MUNDESI TE NXIRRET EDHE NJE DHOME E VOGEL.
SHPAJZI
BANJO
WC
KORIDORI
BALLKONI
PARKING KA PARA DHE MBRAPA BANESES.
NE NDERTES KANE QASJE VETEM BANORET E SAJ PASI ESHTE E PAJISUR ME KARTELA TE HYRJES DHE LIFTIT.
QMIMI ESHTE 1250 EURO M2.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim