BANESA NE DRAGODAN TE HEKURUDHA

Shitet nga: DRENI Dje 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT NE ARBERI- DRAGODAN

BANESA 129 M2

BANESA 115 M2 DHE kati i 6

BANESA 135 M2 kati 1


Per me shume banesa ne kete link;
Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

AGJENSIONI DRENI PRISHTINE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim