BANESA NE PEJTON

Shitet nga: DRENI Sot 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: PEJTON
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE QENDER -PEJTON AFER AMBASADES SE NORVEGJISE BANESA GJINDET NE KATIN E 5 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI NJERA ME BANJO
1 KORIDOR
1 BANJO
1 WC
2 BALLKONA

QMIMI 1300 EURO I DISKUTUESHEM

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim