BANESA NE SHITJE 128M2 PRAPA TEB BANKES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESA 128M2 PRAPA TEB BANKES, BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE, KA SALLON TE MADH (60M2), KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, DISA BANJODHE BALLKON.

ÇMIMI 900€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim