BANESA NE SHITJE MATI 300 METRA NGA RRETHI TE EU..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESA NE SHITJE, DUKE U NDERTUAR NE MATI I (ISH LAGJE E SPITALIT), 300 METRA NGA RRETHI TE EULEX.

KATI I PARE, 91.02M2
KATI I PESTE, 69.23,
KATI I PESTE, 69.51M2.
KATI I PESTE, 92.38M2

ÇMIMI PER METER KATROR FILLONE NGA 690€.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim