BANESA NE SHITJE MATI I JO LARG NGA EULEX

Shitet nga: Prona PLUS Sot 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESA NE SHITJE, DUKE U NDERTUAR NE MATI I (ISH LAGJE E SPITALIT), AFER EULEX.
KATI I PESTE, 60.40M2, DHE
KATI I PESTE, 85.50M2.
ÇMIMI PER METER KATROR FILLOJNE NGA 690€.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.
Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim