BANESA NE SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NË

Shitet nga: Prona PLUS 26 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NËNTË, ME SIPERFAQE 85.60M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DHOMA TE FJETJES, BANJO, DY BALLKONA

KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA EKSKLUZIVE, LOKALE AFARISTE, DHE KA:
SIGURIMIN FIZIK, SIGURIM ELEKTRONIK ME KAMERA, TRE GJENERATORE TE MEDHENJE NE RAST MUNGESE TE RRYMES, 24 ORE UJE ETJ.

CMIMI I BANESES 900EURO/M2.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim