BANESA NE ULPIANE-TE SHK. HASAN PRISHTINA^

Shitet nga: Dugi 20 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese ne lagjen Ulpiana te SH.F:"HASAN PRISHTINA", ndodhet ne katin e I-re, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine gjysem e dare
3 dhoma te gjumit
koridor
banjo
terasa

Banesa ka pamje nga Lindja dhe perendimi.

Dokumentacioni eshte krejt ne rregull. Bleresi mundet me barte menjehere ne emrin e tij.

Cmimi eshte 165 mije euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

044 433 667
viber +37744 433 667

e-mail: search-agency@live.com
o.Sk.9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim