BANESA NE ULPIANE

Shitet nga: DRENI Dje 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIANE
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE ULPIANE TE MOXARTI
BANESA GJINDET NE KATIN PERDHES -E PERSHTATSHME PER ORDINANC ZYRE ETJ
DHE POSEDON

1 DHOME DITE
1 KUZHINE
1 DHOME GJUMI
1 BANJO
1 KORIDOR

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim