BANESA TE 4 LLULLAT

Shitet nga: DRENI Sot 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE QENDER TE 4 LLULLAT
BANESA GJINDET NE KATIN E 3 DHE KA SIPERFAQE 66.9 ME DOKUMENTACION NE RREGULL


BANESA POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKONQMIMI 1000 EURO PER M2 , I DISKUTUESHEM

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

AGJENSIONI DRENI PRISHTINE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim