BANESA TE PARKU I QYTETIT QENDER PR KATI 1 65M2

Shitet nga: Prona PLUS Sot 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
MADHËSIA E BANESËS ËSHTË 65 M2 ; NË PËRBËRJE TË: 1 MEGA SALLON DITOR; 1 KUZHINË KOMPLET; 1 DHOMË GJUMI ; 1 KORRIDOR; 1 BANJO (BANJO ËSHTË ME VASKE); 1 BALLKON; BANESA ËSHTË NË KATIN E I-RE, E REHATSHME DHE SHUMË E PËRSHTATSHME PËR JETESË, HAPËSIRA E BRENDSHME E BANESËS ËSHTË FUNKSIONALE, PA KTHINA E SHTYLLA DHE REZISTONTE NDAJ ZHURMËS.

ENTERIERI I BANESËS ËSHTË SHUMË I MIRË DHE MODERN. BANESA SHITET KOMPLET E MOBILUAR ME KETË ÇMIM.
ÇMIMI PËR M2 ËSHTË 990EURO, BANESA SHITET E MOBILUAR ME KËTË ÇMIM!

NUK BËJMË NDRRIM.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim