BANESA TE QENDRA TREGTARE BREGU I DIELLI-PERDHESE

Shitet nga: Ragip 13 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit, "rruga Memet Gradica"
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa perdhese ne bregun e diellit afer furres "Dashamiri" afer parkingut te veturave te qendra tregtare, ka 60m, e pershtatshme per lokal te qfaredo lloji. ka sallon te madh dhe nje dhome te vogel te gjumit me dy ballkona, kuzhine ndamas, ka nevoje per renovime.
Qmimi me marreveshje
044 244 182
dhe kontakti ne Zvicerr +41 78 647 37 57
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim