BANESAT 72M2 DHE 92M2 NE FUSHE KOSOVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT TREDHOMESHE NE FUSHE KOSOVE, AFER ISHJ VIVA MARKETIT, DHE AFER CERDHES SE FEMIJEVE. BANESA 92M2 ESHTE NE KATIN E PARE. BANESA 72M2 ESHTE NE KATIN E TRETE. BANESAT PERFUNDOJNE SHUME SHPEJTE.

CMIMI 470€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim