BANESAT NË PRISHTINË BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3 DHE 4. BANESAT PERBEHEN PREJ SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA TE FJETJES, BANJO, BALLKON.

CMIMI: 780 EURO/M2.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim