BANESAT NE SHITJE 56 DHE 60M2, KATI (3) DHE (6) ..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESA E GATSHME NE SHITJE, 56M2, KATI I TRETE, BUZE RRUGES KRYESORE, PRISHTINE FUSHE KOSOVE. PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, DHE BALLKON. BANESA NE NDERTIM E SIPER NE SHITJE, 60M2, NE KATIN E GJASHTE. PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, DHE BALLKON. PERFUNDON GJATE KETIJ VITI. LOKACIONI: NDERTESAT E PARA NE FUSHE KOSOVE KUR ARRIHET NGA DREJTIMI I PRISHTINES, KRAHU I DJATHTE I RRUGES.
ÇMIMI 450€/M2


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim