BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5 790€/M2
BANESAT JANE:
SALLON, KUZHINE, 1 DHOME GJUMI: 51M2
SALLON, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI: 70M2

VEREJTJE: NDERTIMET E LESNA NE KALABRI
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim