BANESAT TREDHOMESHE NE SHITJE 87M2 NE LAGJEN MAT..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA DY NE SHITJE ME 87M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI I. BANESA JANE NE KATIN E TRETE DHE PERBEHEN PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, SHPAJZ ,BANJO DHE BALLKON. TE KTHYERA NJERA KAH LINDJA DHE TJETRA KAH PERENDIMI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim