BANESE 72M2 KAT 2 NE VELLUSHE AFER KRYQIT TE TAU

Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE PER SHITJE NE VELLUSHE AFER UDHEKRYQIT TE TAUKBAHQES DHE SHKOLLES GJERGJ FISHTA, KATI I DYTE, SIPERFAQE PREJ 72M2 (NETO), GJENDJE E MIRE, NDERTIM I VJETER.
STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, DY KORRIDORE.
ÇMIMI:68.000€

MUNDESI NDERRIMI ME DY BANESA FUSHE KOSOVE, SIPAS MARREVESHJES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim