BANESE 89M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN EMSH

Shitet nga: Prona PLUS Sot 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE 89M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN EMSHIR. BANESA ESHTE NE KATIN E GJASHTE DHE PERBEHET PREJ DHOME DITE, KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, DY BANJO DHE DY BALLKONA.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim