BANESE B. DIELLIT 38M2 KATI 4 SK+BB

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE B. DIELLIT 38M2 KATI 4 SK+BB 1100€/M2


LOKACIONI: BREGU I DIELLIT TE BANESAT E KUQE DHE AMBULANCA.
SIPERFAQJA E BANESES 38M2
ÇMIMI: 1100€/M2BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: NDERTIM I VJETER


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim