BANESE EKSKLUZIVE MATI 1 TE BANESAT

Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE, MATI 1, TE BANESAT E BARDHA . NDERTIM I RI SHUME CILESOR. KATE TE NDRYSHME QE NGA 1-8. BANESA KA 96M2, DHE KETE PERBERJE DHOME DITE ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, SHPAJZ, BANJO, WC, BALLKON.

ÇMIMI 950 €/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim