BANESE EXTRA NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: arber Sot 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa moderne ne katin e 4 me dy dhoma gjumi me kuzhine dhe sallon te mobiluar, dy ballkona, me shikim te mire,

Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794 & 045 190019
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim