BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES-AAK

Shitet nga: Prona PLUS Sot 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE GARSONJERE NE DARDANI PERBALL ALEANCES (AAK), NE PRISHTINE ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 20M2, NE KATIN E DYTE.
BANESA ESHTE E LESHUAR ME QIRA PREJ 200€ MUAJI.
ÇMIMI I SHITJES FIKS: 38000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim