BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE KATERDHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ RRETH 100M2, NE KATIN E DYTE, AFER KUVENDIT KOMUNAL DHE GJYKATES SE APELIT.

ÇMIMI I SHITJES: 1150€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim