BANESE ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE

Shitet nga: bashkim 19 Sht 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne bregun e diellit shume afer xhambazeve , banesa ka dy dhoma te gjumit , sallonin me kuzhin , banjon , ballkon dhe pesedon garazhin per nje vetur . Banesa leshohet vetem per familjar dhe kohe te gjate, dhe po ashtu leshohet e mobiluar ose e pa mobiluar me marveshje.
Informatat ma te hollesishme mund ti merrni ne : 044 / 115 - 170 ose 049 / 115 - 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim