BANESE ME QERA NE QENDER

Shitet nga: ACCESS 15 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: QENDER
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte perball qendres se pensionereve eshte e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Posedon uje 24h me rezervar dhe nxemje qendrore me rryme ,eshte ne katin e 4 !

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com

WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim