BANESE ME QERA NE RRUGEN B

Shitet nga: Prona PLUS Sot 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne rrugen b
E mobiluar me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine banjo teras
Qmimi - 350e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim