BANESE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES PERBALLE GR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS 26 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESA GJENDET NE QENDER TE PRISHTINES PERBALLE GRAND HOTEL PRISHTINA NE BLLOKUN AVALLA,
BANESA ESHTE NE KATIN E 4 DHE KA SIPERFAQE PREJ 75 M2.
KA KETE RENDITJE KORIDORE, KUZHINE, SALLON, APET DHE NJE KORIDORE, BANJO, DY DHOMA GJUMI PO ASHTU EDHE TERASEN ME PAMJE NGA SHESHI ZAHIRE PAJAZITI.

QMIMI 500 EURO NE MUAJE I DISKUTUSHUM

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim