BANESE NE ARBERI 57M2 KATI 8 SK+DHGJ 850€/M

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESE NE SHITJE ARBERI 57M2 KATI 8 SK+DHGJ 850€/M2
LOKACIONI: ARBERI.
SIPERFAQJA E BANESES: 57M2
ÇMIMI: 800€/M2

BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
DHOMA GJUMI-1
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: BANESAT E TREGETISE


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim