BANESE NE B. I DIELLIT 33.67M2 KATI 3 SK+1D

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë

BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 33.67M2 KATI 3 SK+1DHGJ 1100€/M2
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:1

LOKACIONI: BANESAT E KUQE TE AMBULLANTA
SIPERFAQJA:33.67
ÇMIMI: 1100€/M2.

VEREJTJE: TERESISHT E RENOVUAR

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim